Hakkımızda

1998 Yılında Merhum Erdal SEMİZ tarafından kurulan kurumumuz Rize için en başarılı sürücü kursu olma yolunda ilerlemekte, Deneyimli eğitimci kadrosu ve kaliteye verdiği önemle ilk günkü arzusuyla çalışmaya devam etmektedir. Önce “insan” felsefesini benimseyen kursumuz, aldığı ödüller ve yaptığı yenilikler ile her zaman bir adım önde olmayı sürdürmektedir.

Başarılı Kadromuz sayesinde, tüm Sınavlardaki başarı oranımızın %75’in üzerinde olması bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.

Kursumuzun ana hedefi adaylara gerek teorik, gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmektir. Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda verilmektedir. Dersliklerimiz Son sistem eğitim-öğretim araçlarıyla donatılmıştır. Kursun sağlık dersleri, Sağlık eğitim uzmanları tarafından verilmektedir. Motor ve Trafik dersleri ise alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli hocalar tarafından verilmektedir.

14 gün süren direksiyon eğitiminde eksik olduğu hissedilen öğrencilerin direksiyon dersleri, başarılı olabilmeleri açısından uzatılmaktadır.

Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü Kaliteli ve Yeni araçlardır.

Rizeliler Sürücü Kursunun amacı, müşterilerinin ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerini, her noktada, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak öğretmeyi hedefliyoruz. Toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, hizmet kalitemizi sürdürüyor ve geliştirmekteyiz.

GÜLER YÜZLÜ PERSONEL

DENEYİMLİ EĞİTMENLER

YÜKSEK BAŞARI

AKSAMAYAN İLETİŞİM HİZMETİ

ÖDEMEDE KOLAYLIK

VE

SAĞLANAN GÜVEN  İLE HİZMETİNİZDEYİZ.